"Nosce te ipsum", neboli "Poznej sám sebe", to je citát, který jsem si nechala vytetovat na předloktí po týdenním pobytu ve tmě. Poznávání sebe sama je mojí životní výzvou a nikdy nekončící cestou.
Asi leckoho napadne, co to má společného s homeopatií nebo Bachovými esencemi, ale
podle mě hodně. Jak homeopatie, tak Bachovy esence jsou pro mě jedním z prostředků, jak
poznat sám sebe, jak pochopit, jaká je moje životní cesta, kde jsem se od ní odchýlila a co
mi to způsobilo, ať už na fyzické nebo na psychické úrovni. Toto uvědomění pak může
pomoci tělu a duši dostat se zpět do harmonie a nastartovat proces uzdravení.
Facebook
Instagram